rekomendacje
 • Ewa
  Kubeczek jest fantastyczny. Szkoda, że wcześniej o nim nie słyszałam i tyle lat męczyłam się z innymi środkami. Największą zaletą kubeczka jest możliwość bycia w ciągłym ruchu, bez stresu i konieczności latania co chwilę do toalety.
 • Ala
  Koleżanka powiedziała mi o kubeczku, ale bardzo długo nie mogłam się zdecydować na spróbowanie. Dopiero kiedy byłam w Austrii, zakupiłam Selenę i to był strzał w dziesiątkę! Od razu się polubiłyśmy i nie wyobrażam sobie już teraz, że mogłabym wrócić do tamponów.
 • Ania
  Od dawna już nie mogłam używać tamponów. Mam na nie uczulenie. Dopiero pojawienie się Seleny odmieniło moje życie. Nie mam żadnych reakcji alergicznych. Kubeczek jest praktycznie niewyczuwalny podczas codziennego stosowania. Początki co prawda nie były łatwe, ale po obejrzeniu kilku filmików instruktażowych, wszystko poszło gładko.
 • Sylwia
  Wspinam się, więc stosowanie podpasek było dla mnie mało wygodne i mocno dyskomfortowe. Tamponów nie używam, bo bardzo mnie wysuszają. O kubeczku usłyszałam od koleżanki. Byłyśmy w skałach, a ona bardzo zachwalała ten wynalazek. Ciężko było mi uwierzyć, że jest to takie fajne i bez wad. Spróbowałam natychmiast, jak dorwałam własny egzemplarz kubeczka. Miałam ogromną determinację, bo w grę wchodziła mega wygoda podczas pobytu w skałach. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. W ogóle nie czuję, że go mam, nie przecieka i mogę o nim zapomnieć na pół dnia :D Nie muszę się też martwić, co zrobić ze zużytą podpaską. Rewelacja. Polecam.
 • Karolina
  Kubeczek to magia! Mega wygodny podczas podróży. Najfajniejsze jest to, że nie muszę rezygnować z codziennych aktywności no i można go używać też w nocy. Co dla mnie jest wielką zaletą, bo zawsze czułam dyskomfort kiedy spałam u kogoś w domu. Teraz mogę spokojnie i bez obaw spędzać noce poza domem :)